Home / Aplikacje mobilne

Wymyślamy, programujemy i promujemy. Już 60% Polaków korzysta z Internetu mobilnie, coraz chętniej sięgając po aplikacje iOS czy aplikacje Android - tworzenie produktów mobilnych to dziś ogromne możliwości rozwoju marki i przywiązania Klienta do Firmy. Pokażemy Ci, co mogą dać przemyślane aplikacje mobilne – programowanie najlepiej dopasowanych rozwiązań to nasz konik!

Interesują Cię aplikacje dla firm, które usprawnią działanie Twojego biznesu? A może masz pomysł na aplikację na telefon rozpowszechnianą komercyjnie? Zgłoś się do nas - doradzamy, projektujemy, piszemy i promujemy wymarzone aplikacje mobilne dla firm, bez względu na to jak nietypowa czy skomplikowana będzie Twoja idea.

Smartphone czy inne urządzenia mobilne to potężne możliwości i kontakt z pracownikiem czy potencjalnym Klientem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tym samym aplikacje mobilne to szansa, której w biznesie nie można przegapić! Naszą siedzibą jest Poznań, ale chętnie nawiązujemy współpracę z Klientami z całego kraju, więc jeśli chcesz odkryć jak ogromne szanse dla Twojej firmy kryją w sobie aplikacje iOS i aplikacje Android, programowanie zleć nam!

12

lat jesteśmy z Wami

501

zrealizowanych projektów

787

pozycjonowanych fraz

279

klientów nam zaufało

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się na kawie. Jeśli nie masz wolnej chwili, napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul. H. Sienkiewicza 22, 60-818 Poznań, Poland
WWW.GLOBEGROUP.pl
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Znajdź nas na mapie