Home / Aplikacje mobilne

Wymyślamy, programujemy i promujemy. Już 60% Polaków korzysta z Internetu mobilnie, coraz chętniej sięgając po aplikacje iOS czy aplikacje Android - tworzenie produktów mobilnych to dziś ogromne możliwości rozwoju marki i przywiązania Klienta do Firmy. Pokażemy Ci, co mogą dać przemyślane aplikacje mobilne – programowanie najlepiej dopasowanych rozwiązań to nasz konik!

Interesują Cię aplikacje dla firm, które usprawnią działanie Twojego biznesu? A może masz pomysł na aplikację na telefon rozpowszechnianą komercyjnie? Zgłoś się do nas - doradzamy, projektujemy, piszemy i promujemy wymarzone aplikacje mobilne dla firm, bez względu na to jak nietypowa czy skomplikowana będzie Twoja idea.

Smartphone czy inne urządzenia mobilne to potężne możliwości i kontakt z pracownikiem czy potencjalnym Klientem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tym samym aplikacje mobilne to szansa, której w biznesie nie można przegapić! Naszą siedzibą jest Poznań, ale chętnie nawiązujemy współpracę z Klientami z całego kraju, więc jeśli chcesz odkryć jak ogromne szanse dla Twojej firmy kryją w sobie aplikacje iOS i aplikacje Android, programowanie zleć nam!

13

lat jesteśmy z Wami

501

zrealizowanych projektów

787

pozycjonowanych fraz

279

klientów nam zaufało

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się na kawie. Jeśli nie masz wolnej chwili, napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul. Św. Marcin 69, 61-808 Poznań, Poland
WWW.GLOBEGROUP.pl
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane