Home / Portfolio

Wybrane projekty

Budujemy serwisy internetowe, piszemy aplikacje i zajmujemy się reklamą - słuchamy, proponujemy rozwiązania i tworzymy dla Ciebie idealny produkt.
vW.centrumpoznan.pl
Strona internetowa

vW.centrumpoznan.pl - Strona internetowa

Strona internetowa stworzona dla Centrum Poznań. Responsywna strona składa się z dwóch głównych podstron – Volkswagen i Volkswagen Użytkowe. Każda z nich jest rozbudowana na 10 zakładek i zawiera wszystkie informacje związane z salonem.

NORA® dla Volkswagen Group Polska
FanPage

NORA® dla Volkswagen Group Polska - FanPage

FanPage został stworzony dla oficjalnego programu partnerskiego Volkswagen Group Polska - jego zadaniem jest informowanie o możliwościach dostępnych jego uczestnikom oraz nowinkach dotyczących marek objętych Programem. Prowadzone są również comiesięczne działania reklamowe.

Uniwersytetu Adama Mickiewicza
Kampania AdWords

Uniwersytetu Adama Mickiewicza - Kampania AdWords

W sieci reklamowej AdWords promowaliśmy organizowane przez Uniwersytet Otwarty UAM kursy tematyczne związane z obszarem prawa, public relations, programowaniem, językami obcymi.

Linomag
Profil marki na instagramie

Linomag - Profil marki na instagramie

Firmowy profil marki Linomag w serwisie Instagram opieramy o efektowne grafiki skierowane głównie do rodziców małych dzieci oraz prezentowanie produktów.

TDM Tarasy Drewniane
Kampania AdWords

TDM Tarasy Drewniane - Kampania AdWords

Działania AdWords dla TDM Tarasy Drewniane to kampania linków sponsorowanych wzmocniona remarketingiem. Klient utwierdza dzięki temu swoją pozycję na wielkopolskim rynku producentów tarasów drewnianych.

CRM Volkswagen
aplikacja do zarządzania klientami

CRM Volkswagen - aplikacja do zarządzania klientami

CRM to aplikacja do zarządzania klientami stworzona dla Volkswagen Group Polska. Pomaga ona dealerom w poprawnym zarządzaniu relacjami z klientami. Dealer ma możliwość dodać swojego Przedstawiciel handlowego, kategoryzować klienta, zapisywać wizyty, tworzyć notatki, oraz częściowo edytować dane klienta.

Włoska Robota
Logotyp

Włoska Robota - Logotyp

Nowoczesne logo restauracji Włoska robota - wykorzystujące kojarzone z Włochami motywy oraz charakterystyczną kolorystykę flagi.

Grand Royal Hotel
Kampania AdWords

Grand Royal Hotel - Kampania AdWords

Dla Grand Royal Hotelu prowadzimy kampanię w sieci reklamowej AdWords. Nastawiamy się na ogólnopolską promocję usług związanych z organizacją konferencji oraz lokalną promocję restauracji oraz SPA. Powodzenie kampanii zapewnia odpowiednie kierowanie reklam, ich atrakcyjna forma oraz regularna optymalizacja.

UAM
system przeznaczony dla studentów i pracowników Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

UAM - system przeznaczony dla studentów i pracowników Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

Głównym zadaniem aplikacji jest tworzenie, planowanie oraz zarządzanie planami zajęć, a także generowanie schematów semestrów, zleceń oraz działań. Prezentacja odbywa się według kalendarza zajęć w podziale na Wydziały i kierunki studiów. Moduł dla kadry profesorskiej udostępnia również szybkie i intuicyjne rozliczenia liczby godzin prowadzonych zajęć.

AirStop® oraz Droga Hamowania
Gra webowa

AirStop® oraz Droga Hamowania - Gra webowa

Gry AirStop® oraz Droga Hamowania stworzone dla Volkswagen Group Polska. W pierwszej z nich gracz ma zadanie przebić oponę jadącego samochodu, a w drugiej zahamować. W zależności od wybranych wcześniej opcji np. warunków pogodowych czy rodzaju opony użytkownik otrzymuje informacje na temat wyniku gry.

baza PZW
System porządkujący dane wędkarzy

baza PZW - System porządkujący dane wędkarzy

Centralna Baza Członków PZW – to system mający na celu uporządkowanie danych wędkarzy w całej Polsce. Baza operuje na blisko 1 MLN użytkowników. Pozwala na ewidencję danych wędkarzy, wprowadzanie połowów oraz wykupywaniu składek i zezwoleń na wędkowanie w danym Okręgu PZW. Generuje charakterystyczne statystyki dla Zarządu PZW oraz dostarcza podstawowych informacji o przynależności wędkarzy do Okręgu oraz Koła.

Mieszkania w Biedrusku
Kampania AdWords

Mieszkania w Biedrusku - Kampania AdWords

Mieszkania w Biedrusku to nowe osiedla budowanego przez poznańskiego dewelopera D.A.G. Projekt. Prowadzona przez nas kampania AdWords opiera się linkach sponsorowanych oraz remarketingu opartym na atrakcyjnym graficznie banerze.

Mtouch.pl
responsywna strona typu One Page

Mtouch.pl - responsywna strona typu One Page

Strona internetowa mtouch.pl to responsywna strona typu One Page. Za pomocą animacji strona w niezwykły sposób prezentuje zalety stołu dotykowego.

Skoda Centrum Poznań
Kampania content marketing

Skoda Centrum Poznań - Kampania content marketing

Kampania content marketingowa prowadzona dla autoryzowanego dealera marki Skoda buduje lokalną świadomość marki - co miesiąc w regionalnych serwisach www pojawiają się artykuły promujące salon oraz serwis Skoda.

Sezon na Części
Aplikacja webowa stworzona dla Volkswagen Group Polska

Sezon na Części - Aplikacja webowa stworzona dla Volkswagen Group Polska

Aplikacja webowa stworzona dla Volkswagen Group Polska, która działa na zasadzie Programu Lojalnościowego. Umożliwia klientom NORA® zdobywanie punktów i ich wymianę na nagrody. Rozbudowany panel administracyjny ułatwia zarządzanie programem i oferuje gamę dodatkowych ustawień punktów i promocji, które można udostępnić klientom biorącym udział w akcji.

Fachman
Dwie aplikacje mobilne stworzone dla Volkswagen Group Polska

Fachman - Dwie aplikacje mobilne stworzone dla Volkswagen Group Polska

FACHMAN – aplikacja skierowana dla Klientów Programu NORA®, którzy uczestniczą w Sezonie na Części. Aplikacja umożliwia zamawianie nagród w akcji, a także podgląd złożonych zamówień oraz zakupów. Aplikacja służy również jako komunikator między Klientem a Doradcą.
FACHMAN Doradca – aplikacja mobilna dla Partnerów Programu NORA®. Umożliwia komunikację pomiędzy Doradcą a jego Klientami.

Mieszkania w Biedrusku
Responsywna Strona Internetowa

Mieszkania w Biedrusku - Responsywna Strona Internetowa

Responsywna strona internetowa dla D.A.G Projekt. Strona prezentuje wizualizacje budynku oraz poszczególnych rzutów mieszkań wraz z wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz galerię.

Alima Pack
Kampania AdWords

Alima Pack - Kampania AdWords

Alima Pack jest sprzedawcą oraz producentem wysoko wyspecjalizowanych maszyn pakujących dla przemysłu. Kampania AdWords to głównie linki sponsorowane, dzięki którym kampania dociera do najbardziej zainteresowanych potencjalnych klientów i buduje pozycję firmy jako lidera branży.

Alertownik
aplikacja webowa

Alertownik.pl – aplikacja webowa

Celem jest poszerzenie działania aplikacji mobilnej alertownik o funkcjonalność otrzymywania alertów od urzędów i instytucji za pośrednictwem SMSów.

Alertownik
aplikacja mobilna

Alertownik – aplikacja mobilna

Aplikacja realizuje dwa podstawowe cele: uaktywnienie użytkowników do współtworzenia społeczności lokalnych za pośrednictwem wysyłanych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o zbliżających się w ich rejonie zdarzeniach, za pośrednictwem powiadomień. Aplikacja pozwala na interakcję na linii użytkownik – użytkownik, użytkownik – urząd i urząd- użytkownik.

Akademia wiedzy
Logotyp

Akademia wiedzy - Logotyp

Stworzyliśmy Logotyp dla Akademii Wiedzy i Intelektu, które oddaje ideę organizacji – wagę wiedzy, wszechstronność i równowagę.

Catman.pl
strona firmowa

Catman.pl
strona firmowa

Strona catman.pl jest stroną informacyjną. Celem jest przedstawienie oferty w formie tekstowej, ponieważ firma CATMAN CONSULTING świadczy usługi konsutingowe, które wymagają opisania. Strona wykonana w technologii RWD.

Body Chief
Logotyp

Body Chief - Logotyp

Logotyp marki Body Chief jest dziś szeroko rozpoznawalny w branży cateringu dietetycznego – jest rozpoznawalny, prosty, nowoczesny i nawiązuje do specjalności Firmy.

Beer Fingers
Zestaw aplikacji

Beer Fingers - Zestaw aplikacji

Aplikacja stworzona dla Beer Fingers to zupełnie nowa jakość obsługi zamówień. Użytkownik za pomocą aplikacji sprawdza czy w pobliżu jest mobilny Paluszkowóz, składa zamówienie, a już za chwilę w jego ręce trafia oczekiwana przekąska.

bodychief.pl
sklep internetowy

bodychief.pl

Celem strony jest możliwość zamawiania i wyboru diety wraz z możliwością dokonania płatności online. Strona wykonana w technologii RWD, w pełni skorelowana z mediami społecznościowymi: Instagram, Facebook oraz z Blogiem.

enso
strona dewelopera

enso
strona dewelopera

Celem strony jest prezentacja pełnej oferty i możliwości firmy ENSO Engineering Solutions Sp. z o.o. wraz ze wskazaniem historii inwestycji. Strona wykonana w technologii RWD z użyciem galerii. Strona internetowa onepage.

BTL Logistik
Logotyp

BTL Logistik - Logotyp

Prosty, nowoczesny logotyp, nawiązujący do szybkości i lokalizacji świadczonych usług transportowych.

Nora
aplikacja mobilna

Nora – aplikacja mobilna

Aplikacja stworzona dla marki Volkswagen umożliwiająca sprawne wypełnianie formularzy. Formularze można wypełniać online lub offline, podpisywać, przesyłać pocztą elektroniczną. Aplikacja jest powszechnie wykorzystywana przez pracowników VW.

Cars Care&More
Logotyp

Cars Care&More - Logotyp

Logotyp stworzony dla Cars Care&More doskonale podkreśla prestiż świadczonych usług z zakresu auto detailingu.

PZW
aplikacja mobilna

PZW – aplikacja mobilna

Aplikacja napisana dla Polskiego Związku Wędkarskiego – umożliwia stały dostęp do aktualności krajowych i lokalnych, teoretycznej wiedzy i praktycznych wskazówek. Aplikacja pozwala też na wygodny i sprawny kontakt między użytkownikami, pozwalając na budowę zwartej społeczności wokół PZW.

Droga wolna
Logotyp

Droga wolna - Logotyp

Humorystyczny i charakterystyczny Logotyp aplikacji mobilnej Droga wolna.

Sony centre
aplikacja facebook

Sony centre
aplikacja facebook

Aplikacja konkursowa. Wspomnienia z wakacji z Sony Centre to aplikacja, która pozwalała na dodawanie przez uczestników wakacyjnych zdjęć, a najlepsze z nich były wyłaniane w drodze głosowania przez innych Fanów. Aplikacja zgromadziła wielu uczestników i przełożyła się na znaczący wzrost liczby Fanów Sony Centre.

Dystrybucja Polska
Kampania content marketing

Dystrybucja Polska
Kampania content marketing

Kampania content marketing prowadzona regularnie dla firmy Dystrybucja Polska pozwala budować wizerunek eksperta i promować jej usługi. Co miesiąc zamieszczamy artykuły tematyczne na wybranych portalach.

wizualizacja budynków

wizualizacja budynków

Wizualizacja stworzona na potrzeby strony internetowej i banerów reklamowych dla Osiedla Brzoskwiniowego.

Have2Book
Logotyp

Have2Book - Logotyp

Delikatny i łatwy do zapamiętania Logotyp stworzony dla Have2book.

Dystrybucja Polska
Kampania content marketing

Dystrybucja Polska
Kampania content marketing

Kampania content marketing prowadzona regularnie dla firmy Dystrybucja Polska pozwala budować wizerunek eksperta i promować jej usługi. Co miesiąc zamieszczamy artykuły tematyczne na wybranych portalach.

Miasto Poznaj
Logotyp

Miasto Poznaj - Logotyp

Prosty Logotyp ukazujący rytm miasta, nad którym czuwa regionalny portal miastopoznaj.pl.

Ememstudio
Kampania content marketing

Ememstudio
Kampania content marketing

Kampania content marketingowa prowadzona dla biura architektonicznego ememstudio to sposób na poszerzenie świadomości marki i pozyskanie wartościowych linków prowadzących do witryny, co korzystnie wpływa na jej pozycjonowanie.

Body Chief
kampania adwords

Body Chief
kampania adwords

Kampania Body Chief to jedna z największych, prowadzonych przez nas kampanii. Nasze działania doprowadziły do rozpropagowania marki w kilkunastu największych miastach Polski oraz za granicą. Dzięki temu nasz klient buduje mocną pozycję na rynku i wyróżnia się na tle konkurencji. Co ważne dzięki optymalizacji kampanii i wyważonym działaniom marketingowym notujemy wysokie wyniki skuteczności, co jest warunkiem zwrotu zainwestowanych w kampanię środków.

Masmedia
strona typu onepage

Masmedia
strona typu onepage

Strona internetowa masmedia.com.pl jest stroną wizytówką, typu onepage. Zrealizowana w technologii RWD. Jej celem jest poinformowanie użytkowników o ofercie Agencji i umożliwienie skontaktowania się za pośrednictwem formularza kontaktowego.

kampania marketingowa - Jedna podróż

kampania marketingowa - Jedna podróż

Landing Page stworzony na potrzeby akcji marketingowej udowadniającej niskie spalanie w wybranym modelu samochodu Golf – podróż do Paryża i z powrotem na jednym baku. Landing Page przedstawiał najważniejsze założenia akcji i umożliwiał bieżące śledzenie pokonywanej trasy.

linomag
aplikacja facebook

linomag
aplikacja facebook

Aplikacja konkursowa stworzona dla marki Linomag pozwalała na dodanie zdjęcia dziecka, udekorowanie fotografii wybraną ramką i dołączenie swojego komentarza. Wyłanianie zwycięzców oparte było o mechanizm głosowania. W trakcie trwania konkursu Linomag zyskał ponad 2000 Fanów, a aplikacja przyciągnęła prawie 13 tysięcy użytkowników.

Osiedle Truskawkowe
Logotyp

Osiedle Truskawkowe - Logotyp

Przyjazny i nowoczesny logotyp doskonale oddający cechy osiedla mieszkaniowego w Komornikach.

wizualizacja budynku

wizualizacja budynku

Wizualizacja domu w zabudowie bliźniaczej dla Dewelopera Budowlany GURU.

miasto poznaj
portal informacyjny

miasto poznaj
portal informacyjny

Portal informacyjny o tematyce miejskiej. Celem strony miastopoznaj.pl jest stworzenie miejsca w Internecie, w którym głos zyskać może każdy użytkownik – czytelnik. Strona realizuje potrzebę wyjścia do czytelnika za pośrednictwem blogów oraz równorzędnie ważnych komentarzy, które są na niej publikowane. Strona zintegrowana z mediami społecznościowymi: Facebook, Twitter, Google+, Youtube. Strona wykonana w technologii RWD.

Linomag
Kampania FB Ads

Linomag
Kampania FB Ads

Prowadzimy regularną kampanię reklamową dla Linomagu, docierając nawet do kilkudziesięciu tysięcy osób miesięcznie. Zbieramy polubienia, promujemy produkty i konkursy.

Truck&Driver
Logotyp

Truck&Driver - Logotyp

Logotyp nawiązujący do charakterystyki działalności firmy Truck&Driver.

Osiedle brzoskwiniowe
kampania adwords

Osiedle brzoskwiniowe
kampania adwords

Celem kampanii AdWords osiedla Brzoskwiniowego w Komornikach jest zwiększenie zainteresowania ofertą naszego klienta oraz sprzedaż nieruchomości. Sukces tej kampanii opiera się na działaniach, które łączą wysoki wynik jakości wykreowanych reklam oraz wysoki wynik stosunku kliknięć do wyświetleń reklamy (CTR). Dzięki nam reklamy osiedla Brzoskwiniowego pojawiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w TOP 3, docierają zatem do wszystkich potencjalnych klientów, zainteresowanych kupnem domu.

profile.vox.pl
strona produktowa

profile.vox.pl
strona produktowa

Multilingualna strona produktowa profile.vox.pl
Celem jest wizualna i opisowa prezentacja konkretnej grupy produktów firmy VOX, służących wykończeniu domu lub mieszkania zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Strona daje możliwość przejścia do pozostałych produktów firmy VOX i zapoznanie się z całkowitą ofertą, jednak jej przeznaczeniem jest system ścienny KERRADECO.

polecaj.com
księgarnia internetowa

polecaj.com
księgarnia internetowa

Strona polecaj.pl jest stroną księgarni internetowej. Strona spełnia trzy podstawowe cele. Służy sprzedaży książek. Polecaniu książek, czyli wchodzeniu w interakcję z portalem, dzięki której zyskuje się wymienialne na książki punkty. Daje możliwość promowania książek autorom mało znanym, niszowym, debiutującym. Bardzo istotnym elementem strony jest filtr, który umożliwia zawężenie wyników wyszukiwania do interesujących użytkownika, co ułatwia dokonywanie zakupów oraz płacenie za pośrednictwem systemu dotpay.pl. Strona wykonana w technologii RWD.

Linomag
FanPage

Linomag
FanPage

Stworzyliśmy FanPage renomowanej marki kosmetyków dziecięcych Linomag i zajmujemy się jego prowadzeniem. Stale poszerzamy grono Fanów Linomagu, na bieżąco się z nimi komunikujemy, organizujemy popularne konkursy, a zasięg postów sięga kilkudziesięciu tysięcy osób. Dzięki nam marka dociera do nowych potencjalnych Klientów, a wśród młodych mam budzi pozytywne skojarzenia.

apih.pl
strona afrykańsko-polskiej strony handlowej

apih.pl
strona afrykańsko-polskiej strony handlowej

Celem strony apih.pl jest informowanie użytkowników o misji Afrykańsko - Polskiej Izbby Handlowej oraz możliwościach, które niesie za sobą współpraca z Izbą. Bardzo ważnym elementem strony jest możliwość pobrania formularza, pozwalającego dołączyć do Izby oraz wyświetlenie partnerów Afrykańsko Polskiej Izby Handlowej. Strona wykonana w technologii RWD.

strona Nadobrzańskiego ODZIAŁU SGB

strona Nadobrzańskiego ODZIAŁU SGB

Strona Nadobrzańskiego Oddziału Banku Spółdzielczego. Strona spełnia trzy podstawowe cele. Służy informowaniu klientów banku o bieżących wydarzeniach, informowaniu nowych użytkowników strony o ofercie banku oraz umożliwia logowanie się do systemu bankowości elektronicznej. Strona jest skonfigurowana z mediami społecznościowymi – Facebookiem.

pro mapa
aplikacja webowa

pro mapa - aplikacja webowa

Aplikacja webowa ProMapa stworzona dla firmy Dystrybucja Polska to nowoczesne narzędzie umożliwiające samodzielne planowanie obszaru kolportażu ulotek. Dzięki aplikacji użytkownik może szybko określić nakład potrzebny do realizacji kampanii w danym województwie, dzielnicy czy w określonej odległości od wybranego punktu, przekładając się na dużą przewagę rynkową Dystrybucji Polskiej.

kerradeco.com
strona produktowa

Multilingualna strona produktowa kerradeco.com

Celem jest wizualna i opisowa prezentacja konkretnej grupy produktów firmy VOX, służących wykończeniu domów i mieszkań we wewnątrz. Strona nastawiona jest na prezentację produkó oraz aranżacji, w jakich zostały użyte. Strona daje możliwość przejścia do pozostałych produktów firmy VOX i zapoznanie się z całkowitą ofertą, jednak jej przeznaczeniem jest system ścienny KERRADECO.

Rombud
strona firmowa

Rombud.pl – strona firmowa

Celem strony jest prezentacja pełnej oferty i możliwości firmy ROMBUD wraz ze wskazaniem referencji oraz podmiotów kooperujących. Strona wykonana w technologii RWD z użyciem wielu galerii.

sony centre
aplikacja konkursowa

sony centre
aplikacja konkursowa

Aplikacja stworzona dla Sony Centre – quiz dla Fanów marki. Uczestnicy mieli za zadanie prawidłowo odpowiedzieć na 3 losowe pytania związane z premierą filmu – o zwycięstwie decydował czas udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Quiz spotkał się z dużym zainteresowaniem, przyciągając wielu kolejnych Fanów.

program nora
strona informacyjna

program nora
strona informacyjna

Celem strony programnora.pl jest przede wszystkim informowanie użytkowników o prgramie NORA przeznaczonym dla warsztatów i mechaników samochodowych, zainteresowanych współpracą z grupą VGP. By zrealizować cel, strona posiada formularz kontaktowy oraz przekierowania do stron konkretnych marek producenta, co ułatwia użytkownikowi kontaktowanie się z docelowym, interesującym go kooperantem po stronie VGP. Strona wykonana w technologii RWD.

wizualizacja budynku

wizualizacja budynku

Wizualizacja budynków stworzona na potrzebny strony internetowej Enso.

Sony Centre
Kampania FB Ads

Sony Centre
Kampania FB Ads

Stworzyliśmy kampanię dla Sony Centre zachęcającą do udziału w konkursie opartym o naszą aplikację. Kampania dotarła do ponad 400 tysięcy osób, przekładając się na liczne polubienia i wielu uczestników konkursu.

weba
strona firmowa/katalog produktów

Strona weba.com.pl

Strona firmowa weba.com.pl spełnia trzy podstawowe cele. Informacyjny dla nowych użytkowników, umożliwia pobranie materiałów informacyjnych dotyczących produktów oraz pozwala poznać ofertę, zrealizowaną na dwa sposoby: za pomocą tradycyjnego wyświetlania produktów z opisem i zdjęciem, jak i za pośrednictwem konfiguratora produktów. Strona wykonana w technologii RWD.

checklista
aplikacja mobilna

Nora checklista – aplikacja mobilna

Aplikacja stworzona dla Volkswagen Group Polska, przeznaczona do organizacji pracy, planowania działań i kreowania raportów. Aplikacja ta opiera się o kalendarz spotkań, wizyt i innych wydarzeń, umożliwiając bieżące wypełnianie raportów, liczenie statystyk, spisywanie zaleceń i potwierdzanie ich wykonania.

związek polskich fotografów przyrody
portal informacyjny

związek polskich fotografów przyrody

Strona Związku Polskich Fotografów Przyrody ma przede wszystkim promować fotografię przyrody oraz jej twórców. Cel osiągany jest za pośrednictwem wystaw – zdjęcia pojawiają się w galeriach na stronie zpfp.pl, za pośrednictwem konkursów oraz integracją z mediami społecznościowymi – FB. Strona wykonana w technologii RWD.

9

lat jesteśmy z Wami

301

zrealizowanych projektów

787

pozycjonowanych fraz

279

klientów nam zaufało

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się na kawie. Jeśli nie masz wolnej chwili, napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul. J.H. Dąbrowskiego 75, 60-523 Poznań, Poland
WWW.GLOBEGROUP.pl
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste

Znajdź nas na mapie

Firmy, które nam zaufały