Praca

Oferty pracy

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:
Junior AdWords Specjalist

Globe System to agencja marketingu internetowego działająca od 2013 roku.

Zajmujemy się pozycjonowaniem, prowadzimy profile na Facebooku, tworzymy treści content marketingowe.

Ciebie potrzebujemy do naszego rozwijającego się działu AdWords!

Poszukujemy osoby w trakcie ostatnich lat studiów lub po studiach, która chciałaby objąć stanowisko juniora (lub staż).

Nie interesuje nas, jakie studia masz skończone, ważne są dla nas następujące elementy:

łatwość w poruszaniu się w środowisku internetowym,

uargumentowana odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz się zajmować reklamą Google AdWords? ”,

analityczny, przenikliwy i dociekliwy umysł (nie kończysz, dopóki nie dotrzesz do sedna sprawy),

interesujesz się motoryzacją (ważne),

umiesz pracować samodzielnie (ale w ramach zespołu zawsze gotowego udzielić Ci wsparcia),

nie straszne są Tobie małe wyzwania graficzne (koordynacja pracy grafika)

Mile widziane:

pierwsze doświadczenie w obsłudze narzędzi związanych z marketingiem internetowym,

znajomość języka niemieckiego

Na oferowanym stanowisku:

rozpoczniesz swoją przygodę z kampaniami AdWords i poznasz wszystkie ich blaski i cienie,

zajmiesz się prowadzeniem kampanii AdWords: od koncepcji kampanii przez jej stworzenie, optymalizację oraz raportowanie,

będziesz rozbudowywać bazę klientów,

będziesz mieć kontakt zarówno z nowym, jak i już pozyskanym klientem

staniesz się częścią młodego, dynamicznego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij swoje CV na adres biuro@globegroup.pl wraz z listem motywacyjnym

W dokumentach rekrutacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę:

Junior SEO Specialist
Zadania:

Prowadzenie kampanii SEO,

Rozwój i optymalizacja witryn internetowych (HTML),

Analityka internetowa i raportowanie wyników.

Wymagania:

Podstawowa znajomość technik pozycjonowania stron www,

Znajomość systemów CMS (Wordpress, Joomla),

Wiedza z zakresu optymalizacji serwisów internetowych,

Podstawowa znajomość języka angielskiego,

Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy,

Silnie rozwinięte zdolności analityczne.

Podstawowa znajomość programowania HTML/CSS, - Podstawowa znajomość PHP/MySQL,

Znajomość Google Analytics i webmaster tools,

Wiedza na temat konwersji i generowania leadów B2B,

Doświadczenie w prowadzeniu internetowych kampanii marketingowych.

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin,

Umowę zlecenie, umowę o dzieło lub firma-firma,

Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole,

Dobrą atmosferę pracy.

Jesteś zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV na adres: biuro@globegroup.pl

Junior Back-end Developer

Oferujemy:

Pracę przy ciekawych, również międzynarodowych projektach

Długoterminową współpracę

Możliwość wyboru formy współpracy

Szkolenie przez specjalistów i stałe podnoszenie kwalifikacji

Zgrany zespół pracowników i dobra atmosfera w pracy

Pyszna kawa i piłkarzyki :)

Oczekujemy:

Przynajmniej dobrej znajomości PHP

Podstawowa znajomość baz danych MySQL

Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana:

Znajomość frameworku Symfony

Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Junior Project Manager
Zadania:

Obsługa posprzedażowa klientów firmy,

Rozpoznanie potrzeb Klientów w różnych branżach i na różnych etapach rozwoju firm,

Budowanie trwałych relacji i rozwijanie współpracy z Klientami,

Umiejętność koordynowania przebiegu powierzonych projektów,

Przygotownie ofert, prezentacji i raportów dla potrzeb Klientów oraz Agencji,

Wymagania:

Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

Znajomość języka angielskiego,

Precyzja wypowiedzi i wysoka kultura języka, zarówno w komunikacji pisemnej, jak i bezpośredniej,

Umiejętność rozumienia, syntezowania i precyzowania potrzeb biznesowych Klienta,

Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań,

Umiejętność szybkiego uczenia i organizacji pracy.

Oferujemy:

Umowę o pracę + system premiowy,

Szkolenie przez specjalistów i stałe podnoszenie kwalifikacji,

Zgrany zespół pracowników i dobra atmosfera w pracy,

9

lat jesteśmy z Wami

301

zrealizowanych projektów

787

pozycjonowanych fraz

279

klientów nam zaufało

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się na kawie. Jeśli nie masz wolnej chwili, napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul. J.H. Dąbrowskiego 75, 60-523 Poznań, Poland
WWW.GLOBEGROUP.pl
To pole nie może być puste

Znajdź nas na mapie

Firmy, które nam zaufały