Praca

Oferty pracy

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:
Junior SEO Specialist
Zadania:

Prowadzenie kampanii SEO,

Rozwój i optymalizacja witryn internetowych (HTML),

Analityka internetowa i raportowanie wyników.

Wymagania:

Podstawowa znajomość technik pozycjonowania stron www,

Znajomość systemów CMS (Wordpress, Joomla),

Wiedza z zakresu optymalizacji serwisów internetowych,

Podstawowa znajomość języka angielskiego,

Skrupulatność, sumienność i samoorganizacja pracy,

Silnie rozwinięte zdolności analityczne.

Mile widziane:

Podstawowa znajomość programowania HTML/CSS, - Podstawowa znajomość PHP/MySQL,

Znajomość Google Analytics i webmaster tools,

Wiedza na temat konwersji i generowania leadów B2B,

Doświadczenie w prowadzeniu internetowych kampanii marketingowych.

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin,

Umowę zlecenie, umowę o dzieło lub firma-firma,

Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole,

Dobrą atmosferę pracy.

Jesteś zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV na adres: biuro@globegroup.pl

Junior Back-end Developer

Oferujemy:

Pracę przy ciekawych, również międzynarodowych projektach

Długoterminową współpracę

Możliwość wyboru formy współpracy

Szkolenie przez specjalistów i stałe podnoszenie kwalifikacji

Zgrany zespół pracowników i dobra atmosfera w pracy

Pyszna kawa i piłkarzyki :)

Oczekujemy:

Przynajmniej dobrej znajomości PHP

Podstawowa znajomość baz danych MySQL

Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana:

Znajomość frameworku Symfony

Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Junior Project Manager
Zadania:

Obsługa posprzedażowa klientów firmy,

Rozpoznanie potrzeb Klientów w różnych branżach i na różnych etapach rozwoju firm,

Budowanie trwałych relacji i rozwijanie współpracy z Klientami,

Umiejętność koordynowania przebiegu powierzonych projektów,

Przygotownie ofert, prezentacji i raportów dla potrzeb Klientów oraz Agencji,

Wymagania:

Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

Znajomość języka angielskiego,

Precyzja wypowiedzi i wysoka kultura języka, zarówno w komunikacji pisemnej, jak i bezpośredniej,

Umiejętność rozumienia, syntezowania i precyzowania potrzeb biznesowych Klienta,

Rzetelność i terminowość w wykonywaniu zadań,

Umiejętność szybkiego uczenia i organizacji pracy.

Oferujemy:

Umowę o pracę + system premiowy,

Szkolenie przez specjalistów i stałe podnoszenie kwalifikacji,

Zgrany zespół pracowników i dobra atmosfera w pracy,

9

lat jesteśmy z Wami

301

zrealizowanych projektów

787

pozycjonowanych fraz

279

klientów nam zaufało

Skontaktuj się z nami

Spotkajmy się na kawie. Jeśli nie masz wolnej chwili, napisz lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ul. J.H. Dąbrowskiego 75, 60-523 Poznań, Poland
WWW.GLOBEGROUP.pl
To pole nie może być puste

Znajdź nas na mapie

Firmy, które nam zaufały